Субота, 22.01.2022, 15:21
Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа №14"


Ласкаво просимо!
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Звернення директора

Шановні відвідувачі!

Школа - мій істинний дім, учні - це моє життя!


         В НВК "Ліцей-школа № 14"  створено власну систему управління навчальним закладом, яка реалізує інноваційні програми розвитку профільного навчання, новітні напрями профорієнтаційної роботи, програму розвитку обдарованих дітей.
         Сучасне життя вимагає створення нової школи, нового учня, нового вчителя. Ліцей-школа № 14 відповідає цим вимогам завдяки освітнім інноваціям, творчому підходу до роботи і вчительській майстерності. Адміністрація школи не зраджує традиціям - дотримується принципу індивідуальності і дає волю творчості і самореалізації учнів. Мудрість, вимогливість до себе і колег, інтелігентність, професіоналізм   притаманні кожному члену колективу, який є невичерпним джерелом творчої енергії. 
Основна концепція навчального закладу - реалізація безперервної освіти, створення умов для формування особистості, готової до правильного вибору та реалізації свого потенціалу на ринку освітніх послуг.
         Яскравим прикладом такої ефективної роботи з молоддю є створений у 2006 році освітній проект «ШКОЛА - ВНЗ - ПІДПРИЄМСТВО», який реалізується в партнерстві з ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ», ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет». Мета даного проекту  - формування здатності випускника до свідомого вибору майбутньої професії засобами профільного навчання, самостійного конструювання власного освітнього простору, підготовку майбутніх спеціалістів для металургійного виробництва. Завдяки підтримки ПАТ «МК «АЗОВСТАЛЬ» зміцнюється матеріальна база  ліцею, що дає можливість  використовувати сучасні інформаційні технології в навчально-виховному процесі.   ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет» здійснює науково-методичну допомогу в навчанні, що дозволяє учням бачити перспективи свого подальшого професійного розвитку і активно включатися в освітні проекти. Результат такої роботи радує. Наші учні соціально активні, займають призові місця на обласних та всеукраїнських конкурсах, предметних олімпіадах. Сьогодні 84 відсотки випускників ліцею є студентами ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет». Випускники НВК "Ліцей-школа № 14" – конкурентоспроможні, успішні, готові свідомо обирати майбутню професію, самостійно конструювати власний освітній простір.
         В НВК "Ліцей-школа № 14" ведеться науково-експериментальна робота. На базі початкових класів працюють класи повного дня, класи ерудитів «Сходинки розвитку». Заняття в класах ерудитів базуються на різних спецкурсах: з логіки, розвитку мовлення, інформатики, іноземної мови, з психології. Це дає можливість вже з початкової школи   формувати соціально грамотну  та соціально мобільну особистість, яка уміє вчитися. 5-8 класи - це проліцейські класи, в яких реалізуються допрофільна  підготовка,  що здійснюється шляхом створення збірного класу «Інтелект». Навчання в класі «Інтелект» проводиться за особливим планом. За такими базовими предметами, як математика, фізика, хімія та історія,  введені додаткові години.  .  Глибокі знання  з основних предметів – основа навчання у проліцейських класах, фундамент для  майбутньої професії.    9 – 11 класи – ліцейські групи, де здійснюється профільне навчання (математичне, правове),  формується культура освіти.
По суботам організовано роботу «Школи творчості», яка дає можливість учням ліцею працювати за поглибленою програмою, займатися науково-дослідницькою діяльністю, отримувати консультації у викладачів вищих навчальних закладів, брати участь у науково-практичних конференціях. Створено вдало систему виховної роботи, яка  забезпечує позитивну соціалізацію дітей та молоді, самореалізацію особистості відповідно до її інтересів та суспільних вимог.
         Маріуполь народжує здібних, розумних і талановитих дітей. І дуже важливо вчасно побачити обдарованість у кожній дитині, підтримати юну особистість, створити умови для розвитку її здібностей. Саме на це спрямована робота педагогічного колективу  НВК «Ліцей-школа №14». 


Час невблаганно тече, а школа все одно залишається молодою, тому що її стіни завжди наповнені новими дзвінкими голосами. У шкільного духу немає віку. Йому завжди одинадцять років - стільки, скільки від першого до останнього шкільного дзвоника проходять свій шлях учні.
Чого ми чекаємо від «завтра»? Звичайно ж, нових чудових учнів, нові посмішки, нову радість. 
Ми чекаємо на Вас!

Никитович Тетяна Олексіївна

 

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2022
Створити безкоштовний сайт на uCoz