Четвер, 27.01.2022, 04:49
Маріупольський навчально-виховний комплекс "Ліцей-школа №14"


Ласкаво просимо!
Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

Положення про інформаційний банк

ПОЛОЖЕННЯ ПРО ШКІЛЬНИЙ ІНФОРМАЦІЙНИЙ

БАНК ДАНИХ "ОБДАРОВАНІ ДІТИ" НВК "ЛІЦЕЙ-ШКОЛА № 14"

 

І.Загальні положення

1.1.Шкільний інформаційний банк "Обдаровані діти" засновується на виконанні міської комплексної програми "Обдаровані діти", яка була затверджена рішенням міської ради № 1792 від 24.01.2006р.

1.2. Шкільний інформаційний банк включає в себе три складові:

   інформаційний банк основного складу

   інформаційний банк резерву

   інформаційний банк випускників

1.3. Шкільний інформаційний банк  "Обдаровані діти" формується за трьома напрямками: "Інтелектуальний потенціал ліцею", "Відродження духовності", "Здорове покоління".

1.3. Створення банку "Обдаровані діти"  та внесення корективів щодо складу шкільного інформаційного банку "Обдаровані діти" здійснює заступник директора з науково-методичної роботи на підставі наказу   управління освіти, згідно з   наказами облдержадміністрації управління освіти і науки про підсумки олімпіад,   конкурсів,   турнірів   та   ін. при   наявності   характеристики   класного керівника та   копій дипломів,   що   свідчать   про   високі   результати   в      предметних   олімпіадах, конкурсах,     турнірах,     фестивалях,     різноманітних     змаганнях     шкільного, міського, обласного, Всеукраїнського рівнів (термін: червень, вересень, січень).

 

ІІ. Інформаційний банк основного складу

2.1. Інформаційний банк основного складу за напрямком "Інтелектуальний потенціал ліцею" формується з

а) переможців та призерів шкільних, міських, обласних, Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін;

б) переможців та призерів шкільної, міської, обласної та Всеукраїнської науково-практичної конференції старшокласників в межах Малої академії наук України;

в) переможців та призерів різноманітних інтелектуальних конкурсів, турнірів, змагань обласного та Всеукраїнського рівнів.

2.2. Інформаційний банк основного складу за напрямком "Здорове покоління ліцею" формується з переможців та призерів обласних, Всеукраїнських спортивних змагань та турнірів

2.3. Інформаційний   банк   основного   складу   за   напрямком   "Відродження духовності" формується з переможців та призерів шкільних, міських, обласних, Всеукраїнських конкурсів, турнірів, фестивалів, змагань в межах художньо-естетичного та комунікативно-організаторського (соціальна обдарованість) напрямків.

 

III. Інформаційний банк резерву.

3.1. Інформаційний банк резерву за напрямком "Інтелектуальний потенціал ліцею" формується з:

•    слухачів обласної очно-заочної школи "Ерудит" для обдарованих дітей;

•   учасників шкільних, міських, обласних олімпіад з базових дисциплін;

•   учасників   шкільної, міської, обласної  науково-практичної  конференції  старшокласників   в межах Малої академії наук України;

•   учасників    різноманітних    міських, обласних    інтелектуальних    конкурсів, турнірів.

3.2. Інформаційний банк резерву  за напрямком   "Здорове покоління ліцею" формується з учасників міських, обласних спортивних змагань та турнірів.

3.3. Інформаційний банк резерву за напрямком "Відродження духовності" формується з учасників міських, обласних конкурсів, турнірів, фестивалів, змагань в межах художньо-естетичного та комунікативно-організаторського (соціальна обдарованість) напрямків.

 

IV. Інформаційний банк випускників

4.1.  Інформаційний банк випускників формується автоматично з учнів, які були на обліку в інформаційному банку основного складу та   інформаційному банку резерву.

 

V.     Порядок    сплати    видатків    щодо    відряджень    та    матеріального стимулювання обдарованих дітей та вчителів:

5.1.Учні, занесені до шкільного інформаційного банку "Обдаровані діти" (основного складу), мають право на моральне стимулювання та матеріальне заохочення у вигляді:

•    нагородження цінними подарунками на ліцейському  святі "День творчих досягнень",

•    сплати транспортних витрат, пов'язаних з участю в олімпіадах, інтелектуальних змаганнях, турнірах, фестивалях, спортивних змаганнях, відбірково - тренувальних   зборах   з   приводу   підготовки   до   різного   виду   змагань обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів;

•   в окремих випадках сплата видатків по відрядженню (добові; проїзд або витрати на харчування, стартовий    внесок,    проживання    при    наявності фінансових документів та фінансування в межах кошторису, затвердженого міським управлінням освіти;

•   інші   види   морального   та   матеріального   заохочення.

 

5.2.  Вчителям-наставникам, учні яких є переможцями та призерами олімпіад, конкурсів, турнірів та ін. міського, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів надається матеріальне заохочення.

5.3. Супроводжуючій особі в обсязі: добові,  проживання,  обов'язковий організаційний внесок, проїзд при наявності фінансових документів;

 

VI. Заключні положення

 6.1. Для дітей,  що від'їжджають за межі міста для участі в різноманітних олімпіадах,   конкурсах,   змаганнях,   турнірах  тощо,   в   обов'язковому  порядку призначаються супроводжуючі особи із працівників установ, підпорядкованих управлінню освіти міської ради, з метою збереження та здоров'я дітей.

6.2.  Дане Положення діє на протязі 2010-2020 рр. Положення   узгоджується   з   головою Ради школи та затверджується  директором НВК "Ліцей-школа № 14".

6.3. Зміни, корективи, доповнення до нього розглядаються на засіданні ліцейської методичної ради.

Внесення корективів здійснюється три рази на рік: вересень, січень, червень кожного навчального року.

 

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Корисні посилання


Copyright MyCorp © 2022
Створити безкоштовний сайт на uCoz